Szpital ortopedyczny Beit Cure

Szpital ortopedyczny Beit Cure

CURE:

Szpital ortopedyczny Beit Cure w Blantyre w południowej części Malawi został założony przez amerykańską organizację Cure a zarządzany jest przez Brytyjczyków.

Szpital świadczy bezpłatnie pomoc medyczną dla dzieci z Malawi i krajów sąsiednich. To jedyna tak specjalistyczna jednostka w regionie. Dzięki pracy personelu z całego świata leczone są bardzo skomplikowane schorzenia i deformacje. Części wykonywanych tu zabiegów nikt nie podjąłby się nawet w europejskich ośrodkach ze względu na bardzo nikłe szanse powodzenia.

Przez 2 lata w szpitalu pracowała Karolina Siwicka -ortopeda z Gdyni, która wraz z całą rodziną przyjechała na wolontariat do Malawi. Pracę Karoliny wspierała Polska Misja Medyczna.

Karolina przyczyniła się do powrotu sprawności fizycznej i uśmiechu na twarzy wielu małym pacjentom.

        Szpital ortopedyczny Beit Cure w Blantyre w południowej części Malawi został założony przez amerykańską organizację Cure a zarządzany jest przez Brytyjczyków. Szpital świadczy bezpłatnie pomoc medyczną dla dzieci z Malawi i krajów sąsiednich. To jedyna tak specjalistyczna jednostka w regionie. Dzięki pracy personelu z całego świata leczone są bardzo skomplikowane schorzenia i deformacje. Części wykonywanych tu zabiegów nikt nie podjąłby się nawet w europejskich ośrodkach ze względu na bardzo nikłe szanse powodzenia. Przez 2 lata w szpitalu pracowała Karolina Siwicka -ortopeda z Gdyni, która wraz z całą rodziną przyjechała na wolontariat do Malawi. Pracę Karoliny wspierała Polska Misja Medyczna.Karolina przyczyniła się do powrotu sprawności fizycznej i uśmiechu na twarzy wielu małym pacjentom.

Wszystkie zdjęcia na tej stronie objęte są prawami autorskimi. Ściągając je na komputer łamiesz prawo! Przejdź do sklepu!